ЛІНІЯ ART

ЛІНІЯ ART – це новий проект двох партнерів – засновниці видавництва РОДОВІД  Лідії Лихач та  журналістки Валентини Клименко, збудований навколо виготовлення арт-сувенірів за творами українського мистецтва.

 

ЛІДІЯ ЛИХАЧ:

Cталося те, про що роками мріяли на “кухні” РОДОВОДУ разом із друзями – створена перша лінія мистецьких сувенірів. Так склалися зірки на  початку літа 2015 року, що вона присвячена творчості видатної неповторної Катерини Білокур.

Перейти цей рубікон – від мрій до їх здійснення –  вдалося завдяки креативному і затятому партнеру – Валентині Клименко. Саме вона вирішила, що це найкращий час організувати проект ЛІНІЯ ART: об’єднати дизайнерів, видавців, юристів, виробників і, нарешті, наповнити наш недосконалий побутовий світ красивенними дрібницями й оригінальними подарунками. 

ВАЛЕНТИНА КЛИМЕНКО:

ЛІНІЯ ART – це реалізація мрії завзятого шопоголіка музейних крамниць мати сувеніри з українським мистецтвом.  Те, що ми мало знаємо українське мистецтво – загальне місце, ще важче ми впізнаємо конкретні роботи конкретних авторів, але точно розпізнаємо Ван Гога чи  Енді Ворхола на магнітах і торбах.  Чому так? Мені це здається неправильним і несправедливим.

Наш із Лідією Лихач start up виріс із спільного захоплення українським мистецтвом і бажанням наситити ним кожен день. Ми мріємо через кілька років створити прегарну музейну крамничку або кілька, співпрацювати з музеями і художниками. Мріємо, щоб у кожному домі були  красиві речі з творами українських мистців – не сувеніри, а речі, якими так приємно користуватися у щоденному вжитку. Вірю, що шедеври українських художників, помножені на талант найкращих українських дизайнерів, зроблять наш побут яскравішим і приємнішим.

ЗА ПУБЛІКАЦІЄЮ: http://artukraine.com.ua/n/liniya-art--mistecki-suveniri-za-tvorchistyu-katerini-bilokur/#.Vk5bani4lsO