Видавництво РОДОВІД та Українська Фотографічна Альтернатива провели Перший український конкурс макетів фото книг (Dummy Award). Підбиваючи підсумки, ми дякуємо всім учасникам, які надіслали свої проекти, попри стислі терміни. Знаємо, що багато хто не встиг підготувати книги за такий  короткий час. Було неочікувано і надзвичайно приємно отримати так багато проектів.

 Настя Білоусова із відібраними проектами в офісі Родоводу

Нам справді було складно обрати, які саме даммі представити на Paris Photo, як це передбачали умови конкурсу. 6-го листопада Аліна Сандуляк, Олександр Биченко, Лідія Лихач, Настя Білоусова і Міша Педан відібрали 25 проектів до короткого списку  замість обіцяних 10. Серед них:

Анастасія Лазуренко (“Pearly Gates”)

Андрій Достлєв (“Окупація”)

Анна Мельникова (“Largo”)

Артем Товстінчук (“Reflections”)

Богдан Гуляй (“My Sexy Chernihiv”)

Дмитро Купріян (“Fragments of War”)

Євген Степанець (“Дні, ночі, Київ / Days, Nights, Kyiv”)

Геннадій Чернега (“Stray Dog”)

Гера Артемова (“Melanka”)

Ігор Манко (“100 Views of Mount Karadag”)

Ірина Холодна (“The Dutch Album”, “New Pastorals”)

Юлія Полуніна-Бут (“Зелені чоловічки” (щоденник))

Максим Фіногеєв (“Чорноморський розчин / Black Sea’s Solution”)

Олександр Навроцький (“Slowly t”)

Поліна Карпова (“Pretty Ghetto”)

Роман Пятковка (“Вы ждете”)

Олександр Коваленко (“A walk to work”)

Сергей Каменной (“Дембельский альбом”)

Сергій Лебединський (“Джерело”)

Світлана Левченко (“God is an Artist”)

Таня Богуславська (“Formula Absent”)

В’ячеслав Поляков (“Львів – Божа Воля”)

Вікторія Підуст (“One on one with your own space”)

Periscope_ua (“Альтернативна археологія: Луганськ”)

 Кірілл Головченко і Олена Булигіна на  Polycopies

Усі вони поїхали до Парижа і були представлені на стенді в-ва РОДОВІД на Polycopies протягом 9–12 листопада. На Polycopiesі ми також презентували перше видання із нової серії  Contemporary Ukrainian Photographers –“Out of the Blue” Кірілла Головченка, – разом із іншими книгами «класиків» української фотографії.

          

Книга-переможниця Анастасії Лазуренко                                                                Міша Педан і Аліна Сандуляк на  Polycopies

Даммі конкурсантів викликали неабияке зацікавлення серед видавців, колекціонерів, критиків і продавців фото, які щороку з’їжджаються на Paris Photo. Кількох з них, а саме Calin Kruse (засновник німецького видавництва Dienacht) та Sebastian Hau (засновник Polycopies) залучили до конкурсу у якості журі. Вони, а також Міша Педан, Аліна Сандуляк та Лідія Лихач і обрали переможницю конкурсу. Нею стала Анастасія Лазуренко та її фотокнига “Pearly Gates”. Поки йде робота над підготовкою цього видання (і кількох інших), ми вже плануємо наступний Dummy Award. Слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!

Всім успіхів і натхнення!