Друзі, ми раді повідомити вам про наш новий проект “Сучасна українська фотографія”, що проходитиме в Українському культурно-інформаційному центрі в Парижі з 10 по 30 листопада. Подія відбувається з нагоди фотофестивалю  PARIS PHOTO 2017 та участі видавництва в ярмарку фотокниг Polycopies. Співорганізатори - медіаплатформа POLE ZORU за підтримки Центру стратегічних комунікацій StratCom Ukraine.

Відкриття виставки: 10 листопада о 19:00

Проект “Сучасна українська фотографія” включає дві виставки, що побудовані на основі фотокниг видавництва РОДОВІД і видання “.RAW Історія змін українців та армії”. Серед авторів й авторок, роботи яких представлено на виставці:

Це серії, що були опубліковані протягом останніх двох років у фотокнигах РОДОВОДУ, створених спільно з об’єднанням UPHA, галереєю Dallas Contemporary, а також у виданнях Art Huss (“Тотальна фотографія” Євгенія Павлова).

Окрема експозиція створена на основі видання ".RAW Історія змін українців та армії" - Книга “.RAW” є однією з перших спроб побудувати через фотографію зв’язний наратив того, що відбулося в Україні з часів Євромайдану, включаючи, агресію Росії проти України та соціальні катаклізми. На виставці будуть представлені роботи 33-х авторів й авторок книги з України, Росії, Білорусі, США, а саме: Олександра Глядєлова, Олександра Чекменьова, Макса Левіна, Олега Клімова, Брендана Гоффмана, Йосипа Сивенького, Олександра Васюковича, Олексія Фурмана, Юлії Кочетової, Анастасії Власової та інших.

8-го листопада о 19:30 відбудеться презентація й фотопроекція за книжкою “.RAW” у 61. Bar culturel (3 rue de l'Oise, Paris)

Окрім Культурно-інформаційного центру, видання РОДОВОДУ  та книга . RAW будуть представлені на ярмарку фотокниг Polycopies в Парижі з 8 по 11 листопада (Bateau Concorde Atlantique, Port de Solférino).


Головна локація:

Культурно-інформаційний центр при Посольстві України у Франції (22 Avenue de Messine, Париж)

Інші локації:

Polycopies / Bateau Concorde Atlantique - Port de Solférino, Paris

Little Odessa Gallery / Village Suisse 78 avenue de Suffren, Paris

Maison éparchiale / 27 avenue Foch, Vincennes

Centre Culturel Anne de Kyiv / 2 rue de Meaux, Senlis

61. Bar culturel / 3 rue de l'Oise, Paris

 

Організатори:

Видавництво РОДОВІД

Медіаплатформа POLE ZORU

Культурно-інформаційний центр при Посольстві України у Франції

Центр стратегічних комунікацій StratCom Ukraine